MÖBLER / Bord / Salongsbord 14666526
nr 1466 6526
Salongsbord
Gustaviansk stil, mahogny. Diameter: 60, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:53:16
8/5 20:44:17
Den Gustavianska stilen